Lamine Yamal World Polevan doseže gol + 2 srednji vratnici Kubasi daje točko

Comentários · 14 Visualizações ·

25. avgusta se je Barcelona v drugem krogu La Lige doma pomerila z Bilbaom. V prvem polčasu je prvi gol s strelom iz žepa dosegel Yamal, nato je zadel Kubasi, s posebnim strelom pa je izenačil Sanchet. Barcelona je ob polčasu remizirala z Bilbaom z 1:1. V drugem polčasu je zadel Lewandowski. Na koncu je Barcelona doma premagala Bilbao z 2:1 in osvojila dve zaporedni prvenstveni zmagi.
V 24. minuti je žogo z vrha kazenskega prostora odbil Lamine Yamal, ki se je znebil nastavljanja, nato pa je žogo odbil, nato pa je odletela v mrežo. Barcelona je vodila z 1:0!V 40. minuti je Berenguer prejel predložek v enajstmetrovki, s strani sodnika pa ni rekel ničesar, v enajstmetrovki pa je bil zrušen tudi Lewandowski. Nato je posredoval VAR, sodnik pa je po ogledu posnetka dosodil enajstmetrovko za Bilbao, enajstmetrovko pa je izvedel Sanchet, 1:1!

Otroški Nogometni Dresi, V 57. minuti je Rafinha izvedel prosti strel v kazenski prostor, žogo pa je odbil od vratnice. V 64. minuti je Barcelona z leve strani podala Lewandowskega in streljala po sredini, a je žogo ubranil vratar! V 66. minuti je žogo z leve strani kazenskega prostora sprejel Nico Williams, ki se je otresel obrambe dveh igralcev s hrbtne strani in streljal nekoliko mimo daljše vratnice.